Підвищення кваліфікації викладацького складу та обмін досвідом

09:49, 13-09-2018

Підвищення кваліфікації викладацького складу та обмін досвідом з провідними Європейськими університетами є одним із важливих чинників покращення якості вищої освіти в Україні.

Викладачі Державного університету телекомунікацій приймають участь у заходах, де вони мають можливість не тільки покращити професійні навички, але й поділитися досвідом з колегами з інших країн.

Зокрема, доцент кафедри іноземних мов, кандидат психологічних наук, доцент Крилова-Грек Ю.М. була запрошена на міжнародну конференцію «Тhe DisCo 2018: Overcoming the Challenges and the Barriers in Open Education», яка проходила в Празі   25-26 червня 2018 року.

В своїй доповіді “Psycholinguistic basics of media literacy”, мова йшла про пілотний  навчальний курс, мета якого навчити студентів аналізувати інформаційний простір, задля виявлення маніпуляцій  та фейкових повідомлень, які на сьогодні є реальною проблемою у суспільстві.

Окрім іншого, на конференції відмічалося ефективність використання онлайн ресурсів та нових технологій у навчальному процесі. Конференція проходила за підтримки корпорації Microsoft. В ній взяли участь представники університетів 15 країн Євросоюзу.