Додаткові помічники у вивченні англійської мови

15:42, 04-10-2018

Шановні студенти, аспіранти!

Вам на допомогу ми рекомендуємо декілька веб-ресурсів.

Це створює додаткові можливості для вивчення англійської мови. По-перше: можливо поглибити відповідні теоретичні знання (фонетики, лексики, граматики). По-друге – удосконалити вміння мовленнєвої діяльності.

1. puzzle-english.com
    Зручна платформа для вивчення англійської мови з багатим функціоналом. Тут є й граматика і сервіс для вивчення слів;
  2. puzzle-movies.com
    Платформа, яка дозволяє дивитися фільми з оригінальним звуком, але при цьому є можливість увімкнути субтитри оригіналу й перекладу. Також можна одразу записати слово у словник;
  3. skyeng.com
    Платформа, яка допомагає вивчити англійську мову. Є аналогом puzzle-english.com. Багато уроків викладаються носіями мови;
  4. quizlet.com
    Зручна платформа для вивчення нових слів та повторення вже вивчених. Можна імпортувати свій словник з таблиць та документів. Також є свій додаток для смартфону;
  5. reverso-context.com
    Зручна платформа для пошуку правильного перекладу слів. Сайт шукає слова та речення у статтях, які вже правильно побудовані граматично;
  6. google sheets
    Зручна і функціональна заміна вашому блокноті-словнику.

Таким чином, використання вищезазначених засобів дозволить підвищити рівень мовної підготовленості.