Укр.   Рус.   Eng.

Особливості зарубіжного досвіду вивчення англійської мови

НПП кафедри іноземних мов Державного університету телекомунікацій відвідали найбільшу освітню виставку Освіта за кордоном 2019 року, яка проходила в лютому, в місті Києві. Тут відбувалась зустріч з представниками університетів, коледжів, шкіл з Великої Британії, США, Канади та Європи. 20 років компанія STUDY.UA допомагає школярам та студентам отримати освіту у провідних університетах світу.

Метою цього матеріалу було поділитися цією інформацією з нашими студентами, які мріють удосконалити свої знання з іноземної мови не тільки для загального спілкування, але і для галузевої практики.

 1. У співпраці з професорами партнерських університетів був розроблений ACADEMIC START – перша та єдина академічна програма для школярів та студентів (2-5 курсів) для вступу до бакалаврату та магістратури з гарантією зарахування до 150 університетів світу.

Програма ACADEMIC START успішно працює вже 5 років, а її випускники навчаються у кращих університетах Великої Британії, США, Канади та Європи.

Обов’язковий курс з іноземними викладачами готує до навчання за кордоном та гарантує швидку адаптацію до стандартів іноземної системи освіти.
 

 1. IELTS ACADEMIC – міжнародний іспит, який підтверджує рівень ваших знань академічної англійської мови. Результати IELTS вимагають практично всі англомовні вузи світу.
   
 2. МОВЛЕННЄВІ КУРСИ (в тому числі за кордоном) гарантують:
 • подолання мовленнєвого бар’єру
 • індивідуальний підбір тривалості та інтенсивності курсів
 • вартість програми, яка може включати проживання, екскурсії та розваги.

 

Зокрема, популярними є групові поїздки для студентів (18-25 років) у супроводі співробітників. Вони поєднують в собі навчання, спорт, розваги. Найпопулярніший напрямок серед студентів – Велика Британія.
 

Чому Велика Британія?

 • Вивчення англійської мови на її батьківщині.
 • Повне занурення у культуру країни під час проживання у британських сім’ях.
 • Курс вивчення академічних предметів за програмою британської школи.
 • Медичний курс.
 • Англійська + футбол на базі легендарного клубу Tottenham.
 • Численні екскурсії по Лондону, подорожі до Оксфорда, Кембриджа, Брайтона, Віндзора та інших міст.

Відвідування найвідоміших пам’яток та визначних місць, найяскравіші екскурсії, навчання з однолітками з різних країн світу залишить спогади на все життя.

Тестування з іноземної мови та навчальні матеріали, сертифікат що до проходження курсу навчання допоможуть стати висококваліфікованим фахівцем в майбутньому.

Врахування вищезазначених відомостей дозволить покращити рівень володіння англійською мовою наших студентів.

 

Кафедра іноземних мов бажає вам успіху в оволодінні англійською мовою!


Фотографії

Оцініть новину:
4

Читайте також

Ви - щасливий володар атестата загальноосвітньої школи або диплому Молодшого спеціаліста, але поки не визначилися зі своїм майбутнім? Термін подачі за..
Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізову..
11 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 при Державному університеті телекомунікацій відбувся захист дисертації на здо..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Переглядів: 364
^