Укр.   Рус.   Eng.

Про результати міжнародної співпраці кафедри іноземних мов і залучення носіїв англійської мови до навчання. Частина 4

Важливим шляхом підвищення якості навчання іноземних мов в університеті в рамках посиленого вивчення англійської мови протягом всіх років навчання є цілеспрямована міжвузівська/міжнародна співпраця кафедри ІМ.

Вперше в ДУТ, у січні-березні 2019 року кафедрою ІМ було організовано і проведено декілька відповідних дуже важливих і цікавих заходів.

ЧАСТИНА 4

Суттєві переваги програми посиленого вивчення ІМ на 1-2 курсах бакалаврату в ДУТ

Важливим результатом вищезазначеної міжнародної співпраці кафедри ІМ і залучення носіїв мови до навчання є також визначення важливих суттєвих переваг програми ІМ.

1) Поступове (за семестрами) підвищення мовного рівня навчання студентів:

 • 1 с-р – А1 – А2;
 • 2 c-р – А2 – В1;

3-4 семестри – в межах В1 – В2.

Це надає можливість кожному студенту значно покращити рівень володіння General English (загальновживаної англійської мови). Тобто існує можливість подолання наявних різноманітних прогалин у мовній підготовці.

2) Засвоєння актуальної основної галузевої (IT/TK) термінології та особливостей цифровізації сучасного суспільства (в т.ч. економіки).

 

3) Ознайомлення з сучасними бізнес-компонентами:

 • концепції організації, планування та ведення бізнесу;
 • структура компаній;
 • відбір і підготовка кадрів;
 • технічне обладнання і передові технології;
 • проведення переговорів/міжнар. заходів;
 • проведення телефонних розмов;
 • робота з письмовими повідомленнями;
 • підготовка і проведення презентацій;
 • забезпечення прибутковості бізнесу, соціальних програм та ін.

 

Висновок: Впроваджена в Державному університеті телекомунікацій система навчання іноземних мов відіграє важливу роль для:

 • професійного зростання студентів;
 • забезпечення їхньої мовної взаємосумісності при роботі на міжнародному рівні (в міжнародних компаніях та ін.).

Це значною мірою підвищує можливості працевлаштування наших випускників та забезпечує їїхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Оцініть новину:
8

Читайте також

« …Я не вірю словам. Я вірю тільки фактам і цифрам» - Девіз Економіста Як не помилитись у виборі та знайти спеціальність для д..
Творчий колектив студентів кафедри військової підготовки Державного університету телекомунікацій прийняв участь у заходах по святкуваннюфолькльорного ..
В понеділок в Студентському центрі відбулося змагання з пінг-понгу, в якому прийняли участь 8 людей, які були поділені на 2 групи по 4 людини. За резу..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».


Переглядів: 336
^