Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Міжнародний іспит з англійської мови PTE General – дієвий шлях до престижного працевлаштування

Вже декілька років поспіль кафедра іноземних мов активно розвиває співпрацю з міжнародними освітніми організаціями в Україні та поза її межами. Це, зокрема, плідна співпраця з Пірсон та Дінтернал. А тому, викладачі кафедри іноземних мов мають можливість та постійно підвищують свої професійні навички, беручи участь в численних заходах по підвищенню кваліфікації викладачів англійської мови, що проводяться названими організаціями.

20 вересня п’ять викладачів кафедри відвідали серію тренінгів з питань підготовки студентів до міжнародної сертифікації з англійської мови «Дієві методи та практичні поради якісної підготовки до міжнародного мовного іспиту “Pearson Test of English”».

Програма заходу охоплювала таку тематику тренінгів:

  1. Міжнародна сертифікація в Україні
  2. Основні переваги іспитів Pearson
  3. Дієві методи та практичні поради для ефективної підготовки до міжнародного іспиту Pearson Test of English General
  4. Дієві методи та практичні поради для ефективної підготовки до міжнародного іспиту Pearson Test of English Young Learners
  5. Співпраця з міжнародною освітньою організацією Пірсон

Презентери Пірсон в Україні Анна Тимофієва, Геннадій Білоус, Юлія Киянець та Юлія Карпенко не тільки ознайомили зі структурою міжнародних тестів для студентів, а й надали низку корисних порад щодо підготовки до них, наочно презентували проведення та вимоги до кожної із частин тесту (читання, письмо, слухання та говоріння).

PTE General – це мiжнародний іспит із загальної англiйської для  дорослих, призначений для підтверждення рiвня володiння англійською мовою.

Іспит складається з двох частин: письмової (аудiювання, письмо i читання) та усної. Екзаменацiйнi роботи учасникiв іспиту перевiряють квалiфiкованi екзаменатори у Великій Британії.

Усний іспит  проводять сертифіковані екзаменатори у місцевих центрах тестування, i його результати також надсилаються у Велику Британію для перевірки.

Іспити PTE General розраховані на підлітків та дорослих і мають 6 рівнів, відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).

Переваги екзамену PTE:

  1. безстроковий сертифікат, який визнається Міністерством освіти України як вступний іспит (рівень В1, В2);
  2. зрозумілий та чіткий формат;
  3. відповідність вимогам CEFR та комунікативній методиці;
  4. доступна ціна, в порівнянні з іншими міжнародними іспитами.

Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до престижної роботи в Україні та закордоном, а також вільного спілкування іноземною мовою.

Наразі студенти ДУТ матимуть змогу ознайомитися на кафедрі іноземних мов зі структурою тесту та, за умови продуктивної підготовки, складати міжнародний іспит Pearson Test of English General в акредитованих центрах здачі таких іспитів!

Оцініть новину:
12

Читайте також

20 грудня викладачі кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали практичний тренінг на тему «Особливості веден..
16 січня відбувся перший захист магістерських робіт у студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва спеціальності «Марке..
На кафедріЕнергоефективних технологійзакінчилась чергова сертифікація студентів, які вивчали навчальний курс Енергоефективність відкомпанії – па..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.


Переглядів: 457
^