Пандемія Covid-19 – оновлення щодо Першої міжнародної науково-практичної конференції «INTEGRATION OF NEW KNOWLEDGE, RESEARCH AND INNOVATION ACROSS EUROPE»

10:18, 02-04-2020

Пандемія Covid-19 – зміщення дат та проведення заочно, а для бажаючих - у віртуальному режимі Першої міжнародної науково-практичної конференції «INTEGRATION OF NEW KNOWLEDGE, RESEARCH AND INNOVATION ACROSS EUROPE», 2 квітня 2019 року.

Шановні учасники конференції!

Організаційний комітет конференції визнає, що в цій нинішній ситуації ми всі стикаємося з серйозними змінами та впливом на нашу щоденну роботу, тому ми  дещо переплановуємо роботу нашої конференції.

Враховуючи нинішню ситуацію та заходи карантину, запроваджені в багатьох країнах через пандемію COVID-19, ми вирішили, що проведення конференції заочно, дистанційно у віртуальному режимі та дещо пізніше (про що повідомимо окремо), використовуючи досягнення сучасних технологій, зможе стати найкращим виходом. Усвідомлюючи, що багатьом з нас доводиться перелаштовуватися та пристосовуватися до цих нових і невизначених обставин, ми налаштовані організувати цей процес максимально зручно для учасників, тобто заочно, а для бажаючих – у віртуальному режимі.

Здоров'я та безпека учасників та команди конференції є нашим головним пріоритетом. Важко передбачити, які обмеження щодо громадських зборів / подорожей тощо залишатимуться протягом найближчих місяців, але виходячи з того, що є на даний час, ми продовжуємо наполегливо працювати над підготовкою до віртуального формату Конференції.

Для того, щоб учасники мали доступ до роботи конференції у віртуальному віддаленому режимі, ми використаємо можливості Google Drive. Доповіді та презентації конференції будуть розміщені по секціям, завантажені на диск та учасники отримають до них доступ на час роботи конференції. Спеціальні посилання будуть розіслані на Ваші поштові скриньки.

Якщо ви відчуваєте, що у вас є час, натхнення і можливість, ми будемо дуже раді отримати аудіо-, відео- або PowerPoint-презентації основних ідей дослідження, які Ви представили у своїх тезах на конференцію. Після того, як усі файли будуть завантажені на Google Drive, Ви отримаєте посилання на загальну папку електронною поштою. У Вас буде можливість задати іншим учасникам питання про їх дослідження, надсилаючи їх на нашу електронну адресу sutic2020@gmail.com  Це дозволить інтерактивніше обмінятися нашими ідеями. Відповіді на запитання буде завантажено на Google Drive, посилання на який буде доступно лише учасникам конференції.

Незалежно від того, що всі тези будуть доступні в цифровому вигляді через Google Drive, ми просимо доповідачів / учасників зв’язатися з командою конференції sutic2020@gmail.com  до 2 квітня включно, щоб ми могли зрозуміти, хто має бажання скористатись цим варіантом.

Важливі дати:

до 2 квітня включно - повідомити нас у разі, якщо  Ви плануєте надати аудіо, відео чи презентацію;

Публікація збірника тез конференції по завершенню карантину в Україні.

Ми зробимо все можливе, щоб цифрові можливості проведення конференції були максимально комфортними для всіх учасників. Ми дуже зацікавлені у Ваших пропозиціях.

Про подальші зміни повідомимо Вас окремо.

З найкращими побажаннями Вам та Вашим родинам у цей складний час,

Організаційний комітет