Про результати Всеукраїнської студентської олімпіади з Англійської мови

18:54, 16-04-2020

1-2 квітня 2020 року була проведена Всеукраїнська студентська олімпіада з «Англійської мови та математики», «Англійської мови та фізики», «Англійської мови, фізики та математики».

Студенти нашого університету  (більше 20 студентів було відібрано для участі в зазначеному заході) взяли активну участь в зазначеній інтернет-олімпіаді.

Всього в олімпіаді взяло участь 175 студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Луцького національного технічного університету, Державного університету телекомунікацій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут.

Загалом, 4 студенти ДУТ отримали призові місця.

Наша команда посіла Друге місце (після НТУ "КПІ").

РЕЗУЛЬТАТИ:

1.За результатами виконаних завдань призером олімпіади з англійської мови та математики серед студентів 1-го курсу став:

• ІІІ місце – Косенко Денис (група ПД-14);

2. Призером олімпіади з англійської мови та математики серед студентів 2-го курсу став:

• ІІІ місце – Гудз Анастасія (група КНД-22);

3. Призером олімпіади з англійської мови та фізики серед студентів 2-го курсу став:

• ІІ місце – Соколянський Костянтин (група БСД-23);

4. Призером олімпіади з англійської мови, фізики та математики серед студентів 2-го курсу став:

• ІІ місце – Лягушкін Іван (група СЗД-22).

Вітаємо переможців!

Незважаючи на непрості психологічні умови сьогодення, ви досягли відмінних результатів!

Бажаємо наснаги та майбутніх звершень!!!