Word clouds як засіб запам’ятовування нових слів

09:34, 07-05-2021

Використання хмари слів – це одна з багатьох стратегій активного навчання, яку можна застосувати для залучення visual learners. Також хмари слів можна використовувати як візуалізацію ідей чи думок студентів, а також як зображення, які викладач може готувати заздалегідь.

Існує безліч додатків, за допомогою яких можна створювати хмари слів.

Ось найпопулярніші серед них:

WordClouds – це безкоштовний онлайн-генератор хмар, який може працювати на вашому ПК, планшеті або смартфоні. Вставте текст, завантажте документ або відкрийте URL-адресу, щоб автоматично згенерувати хмару слів або тегів. Налаштуйте свою хмару за допомогою форм, тем, кольорів та шрифтів. Ви також можете редагувати список слів, розмір хмари та розмір зазору. Wordclouds.com також може генерувати клікабельні хмари слів із посиланнями (карта зображень). Коли хмара готова, збережіть зображення або поділіться ним в Інтернеті.

AnswerGarden – це ресурс, в якому можна будувати спільну хмару слів у реальному часі в якості зворотного зв’язку від аудиторії. Щоб створити свій AnswerGarden, потрібно ввести нову тему на сторінці Create New AnswerGarden. Наступний крок – поділитися своїм AnswerGarden з іншими людьми. Використовуйте його під час занять у класі, на зборах або на конференції. Коли студенти почнуть публікувати свої відповіді на ваше запитання, або вводячи власні відповіді, або клікаючи на існуючі відповіді, вони відображатимуться у вашому AnswerGarden у формі зростаючої хмари слів.

Науково-методичне повідомлення підготувала
ст. викладач кафедри англійської мови Філіпенко К.В.