Підвищення кваліфікації – підвищення рівня якості освіти

16:31, 26-07-2021

Підвищення професійної кваліфікації – основа для якісного та інноваційного змісту навчання, адже лише отримавши нові знання, вміння та методи роботи можливо забезпечити студентів сучасною освітою, а отже і подальшим працевлаштуванням в будь-яку компанію.

Так, завідувач кафедри Англійської мови Захаржевська Аліна Анатоліївна взяла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників «Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» в рамках роботи International Historical Biographical Institute (Dubai–NewYork–Rome–Jerusalem–Beijing). В програмі брали  участь 6 лауреатів Нобелівської премії, 5 лауреатів Пулітцерівської премії, 7 лауреатів премії Оскар, 47 лауреатів інших Міжнародних премій. Цікаві та знамениті спікери, зокрема, Ілон Маск, Ангела Меркель, Камала Харріс, Стівен Спілберг, Тереза Мей, Джефф Безос, Арнольд Шварценеггер, Джоанн Роулінг, Шакіра, Селена Гомес, Марк Цукерберг та інші.

Щиро вітаємо завідувача кафедри Англійської мови  Захаржевську Аліну Анатоліївну з присвоєнням кваліфікації Міжнародний вчитель/викладач, що визнається в 120 країнах світу. За результатами проходження Міжнародної програми в обсязі 120 годин або 4 кредити ECTS (із них 15 годин інклюзивної освіти / 0,5 кредиту ECTS).

Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми.

Отриманні знання в обов’язковому порядку будуть реалізовані для покращення методичних розробок, підручників, а також методів викладання навчального матеріалу.