Лексичний метод як важливий аспект викладання англійської мови у Державному університеті телекомунікацій

17:00, 21-09-2021

На початок даного навчального року, після проходження низки семінарів, вебінарів, конференцій та майстер класів, викладачі кафедри  англійської мови значно вдосконалили підхід до навчання з використанням сучасних методик викладання англійської мови, зокрема, лексичного підходу.

Беручи до уваги новітність та практичну цінність даного методу викладання іноземної мови, викладачі кафедри удосконалили, доповнили та оновили методичні матеріали  для роботи на заняттях з метою покращення ефективності  навчання та, як результат, покращення знань, вмінь та навичок, які студенти можуть практично застосовувати у ситуативних комунікаціях щодо реальних життєвих ситуацій за специфікою спрямування обраних ними спеціальностей: вміння розуміти тексти професійного спрямування, сприймати відео та аудіо матеріали на слух, аналізувати  сучасні дослідження у сфері ІКТ, робити висновки, коментарі та  повідомлення за тематикою курсу.

На ряду з вищезгаданими інноваціями, особовий склад викладачів кафедри англійської мови розробив, доповнив та значно покращив банк поточних, модульних та екзаменаційних тестів  для сайту E-навчання (MOODLE) Державного університету телекомінікацій, враховуючи аспекти лексико-граматичного наповнення у розрізі імплементації лексичного підходу за напрямком англійської мови професійного спрямування.

Науково-методичне повідомлення підготував
старший викладач кафедри Англійської мови П.М. Прокопенко