TikTok інфлюенсери з контентом, що допомагає вчити англійську

14:04, 28-09-2021

TikTok – це соціальна мережа, також відома як додаток для lip-syncing. Вона дозволяє користувачам створювати короткі 15-секундні відеоролики з музикою та субтитрами. Ці відео часто бувають кумедними і стають вірусними, якщо ними поділяться кілька разів. Додаток користується величезною популярністю серед молодої аудиторії завдяки швидкому контенту. Але він також дуже особливий, адже надає користувачам з усіх куточків світу свободу творчого самовираження.

TikTok – це класний ресурс для прослуховування природної англійської мови та розуміння її різних акцентів. Не кажучи вже про кількість фрагментів граматики і лексики, які там також можна знайти.

Соціальні мережі швидко стають одним із найкращих способів вивчення мови, і TikTok не виняток. Додаток пропонує можливість коментувати та ділитися відео, одночасно взаємодіючи з іншими учнями.

Ось підбірка крутих блогерів, що допоможуть тобі вивчати англійську:

• linguamarina

Викладач   розкаже про сленг, бренди, професії майбутнього та дасть багато корисних підказок тим, хто вивчає англійську.

• learnmatch

Цей канал просто знахідка для тих, хто хоче розібратись у тонкощах англійської мови, вивчити купу синонімів до слова «very» та просто насолодитись гарним акцентом авторки.

• d.jane_english

Контент тут структурований та лаконічний, що дозволяє швидко опановувати нові знання та легко застосувати їх у реальному житті.

• reallifeenglish

Цей акаунт належить парі: дівчина – британка, а хлопець – американець. Вони зосереджені на тому, як люди говорять у реальному житті. Іноді вони говорять досить швидко, але  якщо ти хочеш вивчати сленг, цей варіант саме для тебе.

• ekaterinaa.

Цей канал був створений для любителів кіно та серіалів, адже його фішка – вивчення англійської саме за допомогою цікавих відео. А ще на кожну фразу є живі приклади.

• еxsellme

Авторка має суперську вимову та говорить зрозумілою мовою про незрозумілі речі.

• languagesimp

Це – один з найпопулярніших серед англомовних TikТok акаунтів на сьогодні. Автор виріс у сім’ї, де розмовляють п’ятьма мовами та готовий поділитись своїм досвідом у вивченні англійської.

Ну що ж, тепер ви матимете змогу проводити час в смартфоні з користю. І наостанок, не завадить змінити мову в налаштуваннях TikTok також на англійську. Залишайтесь в тренді ;)

Науково-методичне повідомлення підготував
викладач кафедри Англійської мови Н.З. Кривцун