Впровадження інноваційного змісту навчання на кафедрі Англійської мови

16:46, 11-10-2021

6 жовтня 2021 року було сплановано і проведено засідання кафедри Англійської мови. Одним із ключових питань, яке було подане на розгляд - інноваційний зміст навчання кафедри.

Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній-роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує професіоналізм наших випускників і стовідсоткове отримання ними першого високооплачуваного робочого місця.

Завідувач кафедри Англійської мови Захаржевська А.А.  заслухала викладачів кафедри доц.. Камінську І.Т., ст. викладача Полонського М.Д.,  ст. викладача  Глуховську Н.А. та викладача Кривцун Н.З., які представили свої презентації на тему: “Інноваційний зміст поглибленого навчання англійської мови в Державному університеті  телекомунікацій ”.

Були висвітленні такі питання:

1. Зміст навчання англійської мови.
  2. Якість навчання англійської мови.
  3. Використання передових технологій.
  4. Підвищення кваліфікації. Співпраця.
  5. Наукова робота.

Фотографії