Курси англійської мови в університеті

08:48, 25-10-2021

Ми підготували для вас неймовірну добірку курсів англійської в університеті  та онлайн.

У листопаді розпочнуть заняття групи:

• загальної та розмовної англійської:

Графік - 2 заняття на тиждень

Рівні - Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

Курс - 12 тижнів

Група - від 6 до 12 студентів

Вартість – від 4500 грн. (безкоштовні підручники та доступ до платформи MyEnglishLab)

• підготовка до здачі міжнародних тестів FCE, PTE,IELTS, PET:

Графік - 2 заняття на тиждень

Рівні -Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

Курс - 12 тижнів

Група - від 6 до 12 студентів

Вартість – від 5400 грн. (безкоштовні підручники та доступ до платформи MyEnglishLab)

• заняття з підготовки до ЄВІ перед вступом на магістратуру:

Графік - 2 заняття на тиждень

Курс- 12 тижнів (мінімальна тривалість курсу)

Група - від  6 до 12 студентів

Вартість – від 5100 грн. (безкоштовні підручники та доступ до платформи MyEnglishLab)

• заняття з підготовки до ЗНО для школярів:

Графік - 2 заняття на тиждень

Курс - 12 тижнів (мінімальна тривалість курсу)

Група - від 6 до 12 студентів

Детальніше розповідаємо далі :)

Для кого курси англійської в університеті.

Якщо Ви бажаєте:

• значно покращити навички аудіювання, читання, письма та говоріння;
  • розширити функціональний словниковий запас;
  • повторити складні граматичні структури;
  • навчитися гарно висловлювати думки усно та письмово;
  • побороти мовний бар’єр і нарешті вільно заговорити англійською з носіями мови;
  • Познайомитися з цікавими людьми й спілкуватися на актуальні теми.

Наші переваги:

• вартість курсу  за доступною ціною;
  • підручники  надаються безкоштовно;
  • використовуємо комунікативний метод, який дозволяє Вам за 3 місяці дуже швидко спілкуватися англійською мовою;
  • Вивчення з кращими викладачами;
  • викладач працюватиме над розвитком ваших навичок спілкування, аби ви відчували себе комфортно в англомовному середовищі;
  • Ми будемо не тільки вчитися за підручником, а ще й дивитись тематичні YouTube-канали, слухати подкасти та досліджувати англомовні медіаресурси.

Після закінчення одного рівня ви отримуєте сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Записатися на курс