Освітня програма «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» завжди в тренді

09:04, 16-02-2022

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності ННІМП значною популярністю серед студентів користується освітня програма «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». І не дарма. Сьогодні спеціалісти з інформаційної аналітики мають значний і всезростаючий попит на ринку праці, є затребуваними практично у всіх сферах діяльності. Кожна серйозна компанія має в штаті фахівців з інформаційної аналітики.

Бакалавр з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю здатен самостійно використовувати й впроваджувати технології організації та управління процесами інформаційно-аналітичної роботи, проводити PR-компанії, здійснювати управління сферою зв’язків з громадськістю, володіти навичками  створення, добору, зберігання, аналізу, використання, поширення, захисту інформації, надання інформаційних послуг населенню тощо.

Залежно від власних уподобань наш випускник може обрати собі роботу в інформаційно-аналітичних центрах, консалтингових компаніях, інформаційних установах різного профілю, державних установах, соціальних службах, у закладах культури, політичних партіях і громадських об’єднаннях, а також у PR-агенціях, PR-відділах будь-якої установи, прес службах підприємств, компаній, організацій, друкованих й електронних ЗМІ, видавництвах і друкарнях тощо.

Загалом наші студенти здебільше починають працювати вже під час навчання. Через широко розвинуті на кафедрі комбіновані форми освіти це можна робити, не шкодячи засвоєнню програми. Не місцевим студентам надають місця в гуртожитку, що розташований на території студентського містечка. Студенти, які під час вступу продемонстрували високі бали, навчаються за державним замовленням.

Науково-педагогічні працівники кафедри постійно підвищують свій професійний рівень. Крім стажуванні в європейських університетах, публікації статей у міжнародних рейтингових журналах, зокрема Scopus, Web of Science, викладачі систематично підвищують кваліфікацію через неформальну освіту – навчання в організація-партнерах кафедри, різного профілю освітніх онлайн-курсах. Усі навчальні дисципліни наповнені не лише сучасним теоретичним компонентом, але мають вагому практичну складову, якій відведено більшу частину навчального часу. Практична підготовка починається вже з першого курсу, до якої, окрім викладачів, залучають фахівців-практиків. Це значно піднімає рейтинг університет серед інших вишів.

Для охочих є можливість здобути на кафедрі другий (магістерський) рівень вищої освіти за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує випускників навчальних закладів на навчання зі спеціальності «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»!