Інформаційний аналітик, документознавець – затребувані фахівці сучасного світу цифрових технологій

13:02, 21-03-2022

Ви хочете орієнтуватися в інформаційних потоках, якими перенасичений світовий простір, бути генієм у маніпуляції суспільною свідомістю, навчитися протидіяти дезінформації й самим створювати фейки чи вести інформаційні війни?

А можливо, Ви скрупульозний гуманітарій із математичним складом розуму? Й опанувати сучасні програми електронного документообігу та стати висококваліфікованим фахівцем з гідною оплатою праці – це Ваша мрія?

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас на навчання за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» рівня БАКАЛАВР та «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» освітнього рівня МАГІСТР за держзамовленням і за рахунок коштів юридичних або фізичних осіб.

Наша мета – підготувати спеціалістів, які б мали потужні фахові знання й сформовані практичні уміння й навички у сфері управління інформаційно-документаційними системами, аналітичній та рекламній діяльності, роботі прес-служби та мас-медіа сучасного світу.

Сьогодні на вітчизняному та європейському ринках праці шалений попит на:

• фахівців з електронного документообігу,
  • інформаційних аналітиків і PR-менеджерів,
  • фахівців зі зв’язків з громадськістю та пресою,
  • спеціалістів служб діловодства й патентознавців,
  • копірайтерів зі знанням іноземної мови й менеджерів з реклами.

Впродовж навчання Ви опануєте такі основні дисципліни циклу професійної та практичної підготовки:

• сучасні системи управління електронним документообігом;
  • інформаційно-аналітична діяльність;
  • діловодство;
  • інформаційний аналіз і консалтинг;
  • політична аналітика та прогнозування;
  • теорія і практика зв’язків з громадськістю;
  • патентознавство й авторське право;
  • копірайтинг та основи редагування;
  • комунікативна тактика і стратегія у зв’язках з громадськістю.

Для формування успішного фахівця Вам викладатимуть суміжні навчальні курси - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект».

Ураховуючи виклики часу, Ви посилено вивчатимете англійську мову: на 1-2 курсах заплановано 3 пари занять на тиждень, на 3-4 курсах студенти мають 2 пари на тиждень іноземною мовою.

Більшість занять відведено для практичної підготовки майбутніх фахівців.

Для практичних занять створена сучасна навчально-лабораторна база «Віртуальний офіс». Це єдиний в Україні навчально-практичний майданчик, організований разом із партнером кафедри - Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», де на надсучасні комп’ютери установлено ліцензійне програмне забезпечення системи електронного документообігу АСКОД.

Наша «Віртуальна лабораторія» має ексклюзивне право не лише на використання цього ліцензійного продукту, а й надання ліцензійних сертифікатів студентам.

В університеті створені всі умови для відпочинку молоді – студентський центр; унікальні можливості для спорту – тренажерні зали, діє університетська молодіжна футбольна команда.

Інноваційний зміст навчання, впроваджений в Університеті, передбачає організацію практики студентів у компаніях-партнерах кафедри, які ж є й потенційними роботодавцями для наших випускників.

Шановні абітурієнти, здобуті у нас знання протягом незабутніх студентських років навчання, сформовані навички обов’язково стануть фундаментом для Вашого успішного працевлаштування на омріяну посаду, подальшого кар’єрного росту й особистого самовдосконалення.

Умови вступу на навчання:

Для вступу на перший курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів

Перелік конкурсних предметів

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

Українська мова і література

Історія України

Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

МОЖНА ПОДАВАТИ СЕРТИФІКАТИ ЗНО ЗА 2018, 2019, 2020, 2021 роки

Ліцензований обсяг – 90 місць, із них  - 11 за держзамовленням.

Для вступу на другий/третій курс необхідно скласти іспит з фаху та надати сертифікати ЗНО з української мови та математики або Історії України.

Вартість навчання за РІК, грн:

• За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти – 13 500 грн.
  • За другим (магістерським) рівнем вищої освіти – 14 250 грн.

За зверненням студента можлива помісячна оплата за навчання!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

Завідувач кафедри - Тетяна Сидоренко

viber, telegram (063)5050628; (097)3362856