Магістратура за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»

10:07, 31-03-2022

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності готує фахівців за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Освітня програма - це новий підхід в університетській освіті, це світова практика. Спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа ґрунтується на Стандарті вищої освіти, затвердженому Міністерством освіти і науки України з урахуванням пропозицій Федерації роботодавців України, Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. Це документ, у якому прописані базові знання, уміння, навички, результати навчання, яких повинен досягнути здобувач вищої освіти. Беручи за основу Стандарт зі спеціальності, провідні викладачі закладу, представники компаній-роботодавців розробляють освітню програму. Цей документ затверджує ректор Університету.

Освітня програма «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти обсягом 90 кредитів ЄКТС, де 20% відведено на різні види практик.

Магістри вивчають дисципліни циклів загальної, професійної та практичної підготовки, а також ряд дисциплін вільного вибору, зокрема:

• інформаційно-аналітичне забезпечення професійної діяльності;
  • методологія та організація наукових досліджень у галузі;
  • інформаційно-комунікаційний менеджмент;
  • соціальні та кризові комунікації;
  • автоматизовані інформаційні процеси;
  • організація інформаційної діяльності в управлінні;
  • системи спеціальної документації;
  • основи міжнародної комунікації (англійською мовою).

Заняття проводять досвідчені викладачі, роботодавці – представники керівного апарату установ, запрошені гостьові лектори з вітчизняних та європейських університетів.

Термін навчання півтора року.

Хто може навчатися? Навчатися за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти можуть усі охочі, хто має диплом бакалавра, спеціаліста, магістра та планує працювати в документаційно-інформаційних відділах установ усіх форм власності, обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, займатися науковою та викладацькою діяльністю в наукових структурах та закладах вищої освіти.

Шановні абітурієнти, беручи до уваги подібні європейські освітні програми, аналізуючи ринок праці країн Європейського Союзу, ми прагнемо надати такі фахові знання, уміння й навички, які сприяли б працевлаштуванню в міжнародні організації.

Можливе навчання за рахунок коштів державного бюджету.

Вартість навчання - 7125 грн. за семестр.

За освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» відбувся перший випуск магістрів.

Стейкхолдери – викладачі, роботодавці, випускники - за результатами освітнього процесу обговорили зміст освітніх компонентів (навчальних дисциплін), їх наповнюваність і доречність. Проаналізовано професійні компетенції, яких повинні набути магістри протягом навчання: здатність організовувати роботу та здійснювати керівництво інформаційно-аналітичними структурними підрозділами на підприємствах; уміння використовувати автоматизовані технології для вирішення практичних, управлінських, науково-дослідних завдань у професійній діяльності; здатність застосовувати технології та процедури аналітико-синтетичного опрацювання наукової та управлінської інформації, відстежувати тенденції розвитку предметної сфери шляхом проведення аналізу інформаційних потоків та масивів.

Зараз у магістратурі на першому курсі навчаються як здобувачі вищої освіти, що мають диплом бакалавра, спеціаліста, так і визнані науковці – кандидати, доктори наук, для яких навчання за цією освітньою програмою – це можливість підвищити свій професійний рівень знань, мати кар’єрний ріст.

Протягом навчання в магістратурі юнаки мають відстрочку від призову на строкову військову службу.

Шановні абітурієнти, шановна молодь, ми живемо в час великих геополітичних змін. Твориться добротна європейська Україна, у якій мають жити щасливі люди. Професорсько-викладацький склад кафедри документознавства та інформаційної діяльності працює для формування висококласних фахівців у галузі інформаційно-комунікаційної діяльності, які стануть «новими обличчями» Української держави.

Запрошуємо Вас на навчання за освітньою програмою «УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»