Окраса кафери Документознавства та інформаційної діяльності

12:50, 21-04-2022

Час пролітає невпинно. Вже й весна в розпалі. На порозі літо, а там і початок нового етапу в житті школярів – студентського. Почнуться незабутні роки. Це, напевно, найщасливіший період, коли  ти виходиш з-під батьківської опіки, але на тебе ще не впав весь тягар повсякденних буднів, коли ти ще не думаєш про рутинне заробляння грошей, а живеш мріями про майбутнє.

У цей доленосний час учорашні школярі раптово переходять в категорію дорослих. Розподіляти час буде сам студент і вирішувати, як його провести: бути на лекції чи прогуляти, посидіти в бібліотеці чи в соцмережах, поспати зайву годину чи прийти о 8-ій ранку на першу пару. Ніхто не буде змушувати й заохочувати. Частина першокурсників, залишившись без батьківської опіки та надивившись американських фільмів, вважає, що студентське життя безхмарне. Наївна помилка. З курсу філософії всі пам’ятають, що свобода відносна. Насправді тільки здається, що студент може вчитись, а може й байдикувати, адже викладачі не завжди роблять переклички. Так, ви можете не відвідувати лекції, вважати їх нудними, але рано чи пізно доведеться розплачуватись за легковажність. Й дуже швидко – за кілька місяців під час сесії.

Інша частина першокурсників одразу береться до справи й титанічно працює: відвідує і конспектує всі лекції, активно бере участь у семінарах, вчасно здає реферати, студіює до кожного заняття величезний обсяг інформації. Саме такою є студентка 2 курсу Палецька Альона, яка навчається за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». У 2020 році вона закінчила спеціалізовану школу 254 з поглибленим вивченням англійської мови в м. Києві. Протягом шкільного життя брала активну участь у багатьох міських та всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, посідала призові місця з англійської та німецької мов, інформатики.

Успіхи в навчанні дали змогу Альоні отримати високі бали ЗНО і, як результат,  вступити на бюджет до Державного університету телекомунікацій.

Незважаючи на потужну навчальну завантаженість, ще з першого курсу Альона бере активну участь у житті Студентської ради університету. За високі бали та досягнення в навчанні дівчина вийшла на перше місце в рейтингу успішності серед студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, за що й отримала стипендію Президента України.

Наша студентка завжди активна. З 2016 року вона грає в ансамблі Київської школи барабанщиць, а з 2021 року є керівником гуртка «Ансамбль барабанщиць», де викладає ази гри на маршових для підготовчої групи. А зараз у нелегкий для України час Альона волонтерить, допомагає фронту, як і безліч інших українських студентів.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ

запрошуємо Вас долучитися до студентських буднів і свят кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, адже навчання за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність» - це шлях не лише до інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю й форм власності, а й можливість отримати професію, яка сьогодні набуває особливої соціальної значущості!