День Вишиванки

12:34, 19-05-2017

Викладачі та студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності
Державного університету телекомунікацій
пiдтримали українську хвилю зробити День Вишиванки ще яскравiшим та квiтучим.

ВИШИВАНКА — символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності, любові, святковості; оберіг.

Народ ставився до вишиванки як до святині. Такі сорочки передавали з покоління в покоління, з роду в рід, берегли як реліквії. Закодована родова генетична інформація оберігала нащадків від ударів долі, захищала від злих сил, поганих очей, негативних енергій.