АБІТУРІЄНТУ 2017 РОКУ!

22:01, 05-06-2017

Шановні абітурієнти!

Державний університет телекомунікацій та кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошують на навчання за освітньою програмою

«Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які введені до  освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Основою підготовки фахівців у галузі інформаційної аналітики і зв’язків з громадськістю є професійні компетенції з таких питань, як: організація, принципи та види роботи в галузі інформаційно-аналітичної діяльності; організація, принципи та види роботи в галузі зв’язків з громадськістю; сучасні технології позиціонування й іміджування; спічрайтингу, комунікативна діяльність, що передбачає досконале володіння державною та іноземною мовами, тому велика увага приділяється також філологічній підготовці.

Плюси професії аналітика:

• це добре оплачувана праця;
  • творча робота - кожен проект унікальний і вимагає свого підходу до розробки;
  • видима і відчутна користь діяльності, коли робочий процес в організації має чіткий стиль і послідовність;
  • придбання навичок комунікативного спілкування, а також розширення кола корисних знайомств за рахунок проектів у різних організаціях.

Плюси  професії менеджера із зв’язків з громадськістю:

• перспективність;
  • прибутковість професії;
  • можливість реалізації власного творчого потенціалу;
  • широке коло престижних знайомств,  потрібних для формування позитивної репутації та авторитету;
  • кар’єрна перспектива.

Фахівці, які отримають кваліфікацію «аналітик консолідованої інформації, менеджер  із зв’язків з громадськістю», можуть працювати у таких установах і організаціях:

• PR-агенціях;
  • інформаційно-аналітичних центрах;
  • друкованих та електронних ЗМІ;
  • видавництвах і друкарнях;
  • PR-відділах будь-яких державних і комерційних установ;
  • прес-службах підприємств, політичних партій, громадських організацій та ін..

Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу:

• інформаційного аналітика;
  • прес-секретаря громадської, політичної, комерційної або державної установи;
  • спічрайтера;
  • менеджера (управитель) у сфері надання інформації;
  • фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою;
  • експерта із суспільно-політичних питань;
  • консультанта із суспільно-політичних питань (в партіях та інших громадських  організаціях) та ін.

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ!