Державний університет телекомунікацій радо зустрічає майбутніх студентів

10:30, 07-10-2017

На початку жовтня кафедра документознавства та інформаційної діяльності провела профорієнтаційний захід з учнями школи №162 міста Києва.

Майбутні студенти були ознайомлені з інформацією щодо спеціальностей якими вони можуть оволодіти навчаючись у Державному університеті телекомунікацій, завітали до лабораторій у яких побачили новітнє обладнання, що дасть змогу якісно навчитись та бути бажаним фахівцем на ринку праці.

Завершили своє ознайомлення з університетом у Лабораторії «ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС», яку обладнано сучасною офісною технікою та програмним забезпеченням. Учні школи побачили, що у лабораторії студенти здобувають практичні вміння та навики з електронного урядування та електронного документообігу з видачею сертифікатів Центру комп’ютерних технологій InfoPlus та Компанії НетКом Текнолоджи.

Наші студенти матимуть ґрунтовні знання й практичні вміння у сферах управління та інформаційних технологій, завдяки вивченню та опануванню програмними продуктами, наданими Центром комп’ютерних технологій “InfoPlus” системою електронного документообігу “АСКОД” та компанією НетКом Технолоджи системою електронного документообігу “Діло”. Після опанування системами електронного документообігу студентам видають Сертифікати.

Студенти групи АЗД 21 Лазоренко Анастасія та Мірошніченко Наталка розповіли про студентське життя в університеті, розповіли про створення СТУДЕНТСЬКОЇ  ГАЗЕТИ

Проект спрямований на практичне застосування умінь і навичок, отриманих на заняттях. Працюючи над кожним номером, студенти мають можливість зануритися в роботу фахівця зі зв’язків з громадськістю чи редактора, PR-ника чи журналіста, планувати й готувати контент видання, розподіляти між собою обов’язки, чітко виконувати поставлені завдання та запросили учнів у майбутньому стати членами їх дружньої родини документознавців та аналітиків.