Електронний документообіг: на вимогу сучасності

12:39, 13-10-2017

У більшості державних установ України, у тому числі і в Державній службі з надзвичайних ситуацій, запроваджена та діє система електронного документообігу «АСКОД».

11 жовтня 2017 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися навчально-методичні збори фахівців ДСНС України. Представники ДСНС, знайомлячись з нашим навчальним закладом, відвідали зокрема і ауд. 518 (комп’ютерна лабораторія «Віртуальний офіс»).

У лабораторії гості мали змогу ознайомитися з матеріальною базою та програмним забезпеченням, зокрема з ліцензійним інформаційним продуктом, наданим компанією-партнером фірмою «ІнфоПлюс», - системою електронного документообігу «АСКОД», який застосовується у викладанні дисциплін студентам спеціалізацій «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційно-аналітична діяльність і зв’язки з громадськістю».

Після оволодіння студентами навичками роботи з системою електронного документообігу «АСКОД» розробник цього інформаційного продукту – компанія «ІнфоПлюс» – видає студентам відповідні сертифікати, що безперечно розширює їх професійні можливості для подальшого працевлаштування, зокрема і до Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У рамках заходу представники ДСНС також ознайомилися з основною нормативно-правовою базою, яка регулює функціонування електронного документообігу в Україні. Доповідь з цього питання прочитав доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності О.О.Петров.