МИ - ІННОВАЦІЙНІ! Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності відвідали освітню виставку

09:00, 27-10-2017

24–26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», яку, звичайно, не могли оминути студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Освітній захід передбачав презентацію національних та закордонних вищих навчальних закладів, наукових установ, освітніх агенцій та міжнародних представництв, виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень тощо. Суттєвим доповненням виставки були науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи, конкурси для учасників.

Звичайно, у студентів залишилося багато вражень від розмаїтості можливостей здобути вищу освіту в Україні та закордоном та варіацій новітніх засобів навчання, рекламованих на виставці.

Однак найприємнішим (і несподіваним для самих студентів) було усвідомлення того, що більшість освітніх інновацій, представлених на виставці, уже втілені в роботу Державного університету телекомунікацій. Адже інноватика в нашому вузі стосується не тільки останніх технічних розробок, а й новітніх методик і механізмів навчання, що дає можливість, отримати ґрунтовні знання, йти до своєї мети, будувати міцний фундамент успішного майбутнього, реалізувати себе!