Електронний документообіг: необхідність сьогодення та запорука успіху

12:36, 15-12-2017

Сучасний ринок праці характеризується витісненням традиційних способів діяльності та активним впровадженням інноваційних автоматизованих форм роботи. На особливу увагу заслуговують системи електронного документообігу, які все частіше використовуються сучасними підприємствами, установами та організаціями.

Такі системи призначені для автоматизації процесів діловодства, управлінського документообігу, для організації роботи з документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Однією з найпрогресивніших систем електронного документообігу на сучасному ринку праці визнано систему АСКОД, яка підтримує функції автоматизації уніфікованих технологічних процедур діловодства та службового документообігу (облік, проходження, передача на виконання та опрацювання документів в електронній формі будь-якого формату і звичайних паперових документів); автоматизацію процесів опрацювання документів різних типів, опрацювання заявок на надання послуг тощо.

При кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, за ініціативи завідувача кафедри С.М. Петькун, уже декілька років функціонує лабораторія «Віртуальний офіс», обладнана сучасною офісною технікою та програмним забезпеченням, де студенти мають змогу на практиці удосконалювати вміння та навики з електронного урядування й електронного документообігу та отримати затребувані сьогодні на ринку праці знання й сертифікати щодо володіння системою електронного документообігу «АСКОД» (програмний продукт партнера кафедри Центру комп’ютерних технологій InfoPlus).

Цього тижня відбулося чергове вручення таких ліцензійних сертифікатів.

Вітаємо наших слухачів та зичимо їх професійних і творчих злетів!