Науково-методичний семінар кафедри документознавства та інформаційної діяльності

14:07, 23-03-2018

«Сучасні підходи до формування змісту освіти та технологій навчання в університеті»: науково-методичний семінар кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Реалізація концептуально нової освітньої моделі в Державному університеті телекомунікацій, ініційованої ректором Університету, заслуженим працівником освіти, доктором технічних наук, професором В.Б. Толубком, передбачає запровадження інноваційного зміст навчання у вузі, що, в свою чергу, забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Розуміючи важливість застосування новітнього освітнього підходу та підтримуючи ініціативу ректора університету, на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності цього тижня було проведено позаплановий науково-методичний семінар «Сучасні підходи до формування змісту освіти та технологій навчання в університеті», присвячений розгляду питань інноваційного змісту навчання студентів кафедри та університету в цілому.

За дорученням завідувача кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидата філософських наук С.М. Петькун було розроблено тематику питань для обговорення, серед яких:

• сутність і зміст сучасної вищої освіти
  • шляхи вдосконалення форм і методів навчання
  • дистанційне навчання в університеті – обов’язкова складова сучасної освіти
  • значення практичної підготовки студента
  • компетентнісний підхід у підготовці фахівців
  • дидактичні концепції сьогодення у вищій школі
  • підвищення кваліфікації викладача – складова якісної освіти студента.