Чергове засідання навчально-методичного семінару

18:51, 01-04-2018

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій 27 квітня 2018 року відбулося чергове засідання навчально-методичного семінару, присвячене одному з актуальних питань сьогодення - копірайтинг у політичних комунікаціях.

Роль політичних текстів – іміджевих статей, рекламних повідомлень, гасел, навіть інтерв’ю політичних діячів - у житті суспільства постійно зростає, упливає на свідомість мас. Вагомий внесок у сприйняття політичної ситуації в державі та за її межами вносять копірайтери та спічрайтери, так звані "сірі кардинали", які пишуть політичні тексти на замовлення конкретної політсили.

Доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко виступила з доповіддю на тему "Копірайтинг у політичних комунікаціях". Доповідач ознайомила учасників семінару з поняттями "популізм" та "лобіювання" як політичні технології, роллю копірайтингу в політичних війнах, особливостями створення політичних текстів та маніпулюванням з їх допомогою свідомістю суспільства.

Т. М. Сидоренко повідомила, що текст доповіді – це результат спільного дослідження викладача й студентів третього курсу спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність". Заплановано за результатами доповіді подати до друку статтю англійською мовою.