Перспективи працевлаштування: виїзне заняття-екскурсія студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності у Верховній Раді України

13:41, 12-04-2018

11 квітня 2018 року студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій провели виїзне заняття-екскурсію у Верховній Раді України.

Протягом візиту студенти мали змогу більше дізнатися про єдиний законодавчий орган державної влади України. Як виявилось, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, де вирішуються найважливіші державні питання, а й унікальною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

Під час екскурсії студенти мали змогу побувати в кулуарах Верховної Ради, де в перервах депутати погоджують свої рішення та дають інтерв’ю; відвідати зали, де відбуваються зустрічі з гостями та приймають іноземні делегації; навідатися до сесійної зали та побачити, де і як працюють депутати; дізнатися більше про внутрішнє життя Парламенту; оцінити необхідність кількісного складу народних обранців (450 осіб); почути про «загадкові» підземні ходи… усвідомити важливість подій, завдяки яким Україна стала суверенною незалежною державою.

Особливу увагу студентів привернуло художнє полотнище «Державотворення». Саме на цій картині автор О. Кулаков відтворив момент прийняття Акту проголошення незалежності України народними обранцями І скликання, серед яких і ректор нашого Університету, доктор технiчних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України В.Б. Толубко.

Це був дуже цікавий, пізнавальний і водночас актуальний захід, адже кому як не випускникам нашої кафедри – майбутнім документознавцям та інформаційним аналітикам – працювати у стінах Верховної Ради України, розбудовуючи нашу державу.

Адже для цього у них є все: молодість, завзятість і фундаментальні знання, надані Державним університетом телекомунікацій!