«КОРИДОРАМИ ВЛАДИ»: чергове виїзне заняття-екскурсія студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності в Будинку Уряду України

15:52, 15-11-2018

Гарною традицією кафедри документознавства та інформаційної діяльності стало проведення виїзних тематичних занять з різних дисциплін. Так, 13 листопада 2018 року студенти ІІ курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності у рамках навчальної дисципліни «Організація роботи прес-служби» провели виїзне заняття-екскурсію у Будинку Уряду України.

Протягом візиту до установи студенти мали змогу ознайомитися з експозиціями Музею історії урядів України; дізнатися про історію становлення та діяльність урядів на території сучасної України протягом століття (1917–2018 рр.); переглянути матеріали, пов’язані зі специфікою діяльності колишніх керівників урядів та їхніх прес-служб, зокрема з копіями документів, особистими речами, нагородами, фотознімками та ін.

В одному із залів Будинку Уряду неабияке захоплення молоді викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Хлопці та дівчата мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керуючим Ради Міністрів УРСР першої половини ХХ ст.

Чималий інтерес у студентів викликали експозиція подарунків керівникам та членам урядів України різних періодів, відвідування прес-центру сучасного Кабінету Міністрів України.

Потім відбулася екскурсія безпосередньо «коридорами влади», де студенти мали змогу не лише ознайомитися з внутрішньою структурою та особливостями діяльності різних підрозділів Кабінету Міністрів України, а й відчути себе міністрами, адже у них була можливість «зайняти крісла» чинних урядовців.

У черговий раз сподіваємося, що мине зовсім не багато часу, й наші випускники стануть достойними наступниками в українській владі. Тим паче, що обрана спеціальність «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» дає можливість втілити це у життя.

Фотографії