Запроваджуємо європейський освітній досвід

16:44, 05-12-2018

Інтенсивна інтеграція України до європейської спільноти вимагає нового бачення діяльності державної служби. Відповідати новітнім викликам неможливо без прогресивних умінь і навичок державних службовців. Саме тому 3-го грудня 2018 р. Секретаріатом Кабінету Міністрів України, спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Проектом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» було проведено Міжнародну конференцію «Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн для України».

Звичайно, заходу не могла оминути завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, кандидат філософських наук С.М. Петькун. Адже кафедра є випусковою за двома освітніми програмами: «Документознавство та інформаційна діяльність»; «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», які є актуальними та затребуваними на сучасному ринку праці, а місцем роботи випускників цих спеціалізацій у подальшому є органи державної влади та управління.

С.М. Петькун долучилася до обговорення нагальних питань реформування системи навчання державних службовців в Україні, оскільки створення ефективної освітньої системи є основою підготовки нових державних службовців, що має забезпечити розвиток важливих компетенцій державних службовців, стати рушієм успішних змін, впровадження реформи державного управління та інших важливих вітчизняних реформ.

Під час конференції українські та міжнародні експерти обговорили шляхи розвитку ефективної системи професійного вдосконалення на державній службі в Україні. Провідні фахівці європейських шкіл державного управління Латвії, Польщі, Фінляндії, Франції поділилися досвідом функціонування системи навчання на державній службі у своїх країнах, українська сторона ознайомила колег з особливостями реформування вітчизняної освітньої системи.

Фотографії