Попередній захист дипломної роботи – передостанній крок до диплома бакалавра

14:02, 10-05-2019

Цього тижня на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відбувся попередній захист дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» заочної форми навчання.

Бакалаврська робота призначена для об’єктивного контролю ступеня сформованості знань, умінь і навичок розв’язувати типові завдання, пов’язані з професійною діяльністю. Виконання такої наукової праці сприяє: систематизації, закріпленню та розширенню теоретичних і практичних знань зі спеціальності та застосуванню їх при вирішенні конкретних наукових та/або практичних завдань; розвитку навичок самостійної роботи й оволодіння методами дослідження, пов’язаних з темою роботи; умінню формулювати висновки, пропозиції рекомендації із предмета дослідження.

Попередній захист дипломних робіт студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності відбувся з метою встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження. Передзахист відбувся у присутності завідувача кафедри та керівників бакалаврських робіт.

Студенти, дипломні роботи яких на попередньому захисті було оцінено позитивно, допущені до захисту на засіданні ДЕК.

Схема підготовки до захисту дипломної роботи: