Ділимося досвідом щодо інноваційного змісту навчання: профорієнтаційна робота кафедри документознавства та інформаційної діяльності

16:53, 09-12-2019

Цього тижня викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій (канд. іст. наук В. Качмала, канд. філол. наук Л. Стороженко, канд. іст. наук О. Шеремета) з профорієнтаційною метою відвідали навчальні заклади м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області.

Непідробний інтерес учнів боярських академічних ліцеїв «Гармонія», «Лідер» та «Престиж» викликала розповідь викладачів про специфіку навчання в університеті, особливо інноваційна складова змісту навчання, а саме:

• підготовка за спеціальністю з першого курсу;
  • викладання низки загальноосвітніх дисциплін («Ділові комунікації», «Групова динаміка та комунікації», «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»), які сприяють не лише фаховому становленню, а й інтелектуальному зростанню особистості загалом та можливості гарантованого працевлаштування на сучасному ринку праці;
  • посилене вивчення іноземної мови протягом усього періоду навчання;
  • понад 50% практичної складової навчального процесу;
  • наявність навчально-лабораторних баз на основі обладнання останнього покоління та сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • проведення всіх видів практики студентів у компаніях – партнерах кафедр університету з метою закріплення набутих знань і умінь та можливістю подальшого працевлаштування;
  • активне та незабутнє студентське життя.

Сподіваємося, що більшість випускників поповнять студентські ряди ДУТу вже в наступному році, а відтак зможуть відчути інноваційні освітні зміни особисто!!!