Обираймо своє майбутнє СВІДОМО

13:55, 28-02-2020

Вибір майбутньої професії – нелегка й відповідальна справа. Спілкування викладачів закладів вищої освіти з молодими людьми допомагає їм визначитися, зробити правильний вибір. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій завжди гостинно розчиняє двері перед своїми гостями. Так відбулося й цього разу. 27 лютого 2020 року до закладу завітали випускники Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, що вчаться за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Це молодь, яка визначилася з фахом, має певну теоретичну й практичну підготовку. Під час навчання за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» студенти поглиблять рівень своїх знань, удосконалять практичні навички. Завдяки освоєнню блоку дисциплін з електронного документообігу, редагування, копірайтингу, синтетично-аналітичної діяльності молоді люди матимуть більші можливості для працевлаштування й кар’єрного зростання.

Доценти кафедри Галина Орендарчук і Тетяна Сидоренко ознайомили майбутніх студентів з особливостями інноваційного змісту навчання в  Державному університеті телекомунікацій, розповіли про переваги організації навчального процесу в нашому закладі, основні аспекти вступної кампанії 2020 року.

Доцент Олексій Петров зацікавив необхідністю вивчення системи електронного документообігу «АСКОД», зробив екскурсію навчальною лабораторією «Віртуальний офіс», яка працює на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри та сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення - Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» (система електронного документообігу «АСКОД») та Компанії «НетКомТехнолоджи» (система електронного документообігу «Діло»).

Наших юних гостей цікавило все: освітні програми, форми навчання, матеріальне забезпечення університету, гуртожиток, вартість навчання, можливості подальшого працевлаштування.

Приємно усвідомлювати, що кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій може забезпечити свого студента всіма можливими зручностями й створити найсприятливіші умови для незабутнього студентського життя, здобуття повноцінних сучасних знань та їх практичного застосування, що так необхідні на ринку праці. Адже університетські навчально-методичні лабораторії, освітні програми, навчальні плани, рівень науково-педагогічних працівників покликані формувати висококласного фахівця для своєї держави та інших країн.

Якщо Ви поважаєте себе – Ви завжди обираєте найкраще. Приєднуйтеся до нашої університетської родини кафедри документознавства та інформаційної діяльності! Ми чекаємо на Вас!