Свято на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності триває

12:33, 13-03-2020

Сьогодні на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності свято. Попри проблеми, пов’язані з карантином і відсутністю на заняттях студентів, у науково-педагогічних працівників кафедри піднесений настрій. Кандидат філологічних наук Стороженко Ліна Григорівна приймає вітання. Ректор Державного університету телекомунікацій, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України Володимир Борисович Толубко вручив їй атестат доцента кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Доцент Стороженко Л. Г. користується заслуженим авторитетом і повагою керівництва університету, Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, колег по роботі й студентів. Вона активно й творчо втілює в науково-педагогічну діяльність інноваційні підходи до навчання. Дисципліни, що викладає Ліна Григорівна, – «Організація роботи прес-служби», «Практикум з документної лінгвістики та стилістики управлінської документації», а також «Практикум мас-медіа діяльності» − викликають жваву зацікавленість у студентів своєю практичною спрямованістю, тісним зв’язком з повсякденним життям, оригінальною, креативною сутнісно-змістовою наповненістю та викладенням навчального матеріалу.

Сучасний світ, що динамічно глобалізується, висуває необхідність посилення мас-медійної грамотності громадян, об’єктивного й критичного ставлення до потужних інформаційних потоків, уміння налагоджувати ефективні канали міжособистісних комунікацій.

Ці вимоги особливо актуальні для студентів, що навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність», оскільки фахівці цієї галузі користуються великим попитом на сучасному міжнародному й вітчизняному ринку праці й повинні демонструвати високий професіоналізм, уміння застосовувати новітні інноваційні інформаційно-комунікативні технології.

Усі колеги й студенти щиро вітають доцента Стороженко Ліну Григорівну з цим заслуженим вченим званням і бажають їй нових наукових здобутків і творчого натхнення!