XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2020: Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує на навчання

18:54, 29-05-2020

Шановні випускники одинадцятих класів, коледжів, бакалаври вищих навчальних закладів!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій запрошує Вас на навчання за сучасними й затребуваними на ринку праці освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»; освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Арсенал освітніх послуг у світі дуже різноманітний. Що бере до уваги абітурієнт, обираючи спеціальність, на якій буде навчатися?

  1. Власні уподобання й здібності. Частина орієнтується на свої фізико-математичні нахили, інша – обирає спеціальність, де треба аналітичне мислення, уміння швидко й оперативно опрацьовувати нову інформацію.
  2. Поради рідних, друзів, учителів, пости в соцмережах. Саме найближче оточення, відгуки в Інтернеті формують думку про заклад вищої освіти, якість професійної підготовки за конкретною освітньою програмою.
  3. Можливість майбутнього працевлаштування за фахом. Це дуже важливо. Закінчилася ера, коли вивчився, поклав диплом до шухляди й згадав про нього, хіба що як хвастався перед своїми дітьми: «Ви що, думаєте, Я таке?.. Ні, Я завжди був кимось!».
  4. Моніторинг цінової політики на подібну спеціальність у закладах вищої освіти. Ніколи не треба переплачувати більше за послугу! Ці кошти можна спрямувати на самоосвіту й саморозвиток. Бренд закладу – це далеко не показник знань та умінь майбутнього фахівця. Міжнародна статистика свідчить, що добротну освіту людина може здобути тільки в установі, де є для цього потужна матеріально-технічна база, толковий, креативний, високонауковий професорсько-викладацький колектив. Де є зацікавленість у студентові, його бажаннях, прагненні підтримати вихованця.
  5. Інфраструктура, де розміщений заклад вищої освіти: транспортна розв’язка, студентський гуртожиток.

Про нас. Державний університет телекомунікацій – один із найпрестижніших вищих освітніх закладів столиці. Його вже багато років очолює генерал-полковник Володимир Толубко. Людина зі світлими думками й холодною головою, великим досвідом організації діяльності освітніх ВНЗ, стратегією й власним баченням розвитку вишу в сучасних реаліях життя.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності заснована у 2013р. За ці сім років було пройдено великий, важкий, але цікавий шлях становлення. Створена потужна матеріально-технічна база, якій немає аналогів в жодному виші України. Це навчально-наукова лабораторія «Віртуальний офіс», де наші студенти здобувають практичні вміння та навики з електронного урядування та електронного документообігу. За успішного завершення навчання вихованцям видають сертифікати Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та Компанії «НетКом Текнолоджи». Це той документ, який треба представити під час працевлаштування на високооплачувану посаду.

 

Професорсько-викладацький склад. Станом на сьогодні на кафедрі працює два професори й десять доцентів. За кожним викладачем закріплені певні дисципліни, які він викладає не один рік, має власні посібники й статті за змістом своїх навчальних курсів; бере участь у науково-практичних конференціях, частина викладачів має свідоцтва про підтвердження знання іноземної мови на рівні В2.

За якими освітніми програмами навчають? У межах спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» виділяють кілька освітніх спеціалізацій. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності навчає за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня. Студенти під час навчання вивчають кілька потужних блоків  інформаційно-аналітична діяльність, електронний документообіг, документаційне забезпечення установи, журналістського спрямування (зв’язки з громадськістю, копірайтинг, спічрайтинг, іміджологія). На відміну від інших закладів, тільки в нас до навчального процесу, окрім викладачів, активно залучають фахівців-практиків, які сприяють формуванню необхідних професійних навичок. Тому студент уже з першого курсу усвідомлює, що він буде робити в майбутньому і як він це робитиме.

Із другого курсу у студентів починаються навчальні, виробничі, переддипломні практики. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності забезпечує своїх студентів місцем проходження практики в найсолідніших установах Києва: Національному банку України, Київській міській адміністрації, Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України.

Наші студенти вивчають протягом перших двох років бізнес-англійську мову, а в наступні роки частину дисциплін викладають англійською мовою.

Випускники коледжів вступають відразу на третій курс!

Є заочна форма навчання.

У цьому році ми здійснюємо свій перший набір до магістратури за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», де вагому роль буде відведено науково-дослідній роботі з інформаційними потоками. Визначено коло цікавих магістерських тем, укладено договори з установами, на базі яких магістри проводитимуть свій аналіз, упроваджуватимуть результати своїх досліджень. Це буде не просто навчання, а цікавий науково-творчий процес співпраці магістра з науковим керівником та фахівцем-практиком.

Шановні відвідувачі сайту, абітурієнти та їх рідні!

Із першого червня запрошуємо Вас у будь-який зручний час на екскурсію в Державний університет телекомунікацій на кафедру документознавства та інформаційної діяльності. Ви зможете познайомитися з викладачами, побачити матеріально-технічне забезпечення кафедри, поставити ті запитання, які Вас цікавлять.

детальніше

Шановний абітурієнте!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» за якими здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дані спеціалізації є одними з найбільш затребуваних та популярних на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» складає 12 900 грн. на рік, що значно нижче ніж у НАУ (19 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви, гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того, щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для всіх галузей.

Кафедрою укладено 18 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві,  що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Документознавства та інформаційної діяльності. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Переглядів: 942