Вітаємо з початком навчального року!

11:52, 02-09-2020

Шановний студенте!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій щиро вітає Тебе із початком нового навчального року!

Університет – це особливе місце, осередок освіченості та мудрості; вихователь, який допомагає сформувати стійку систему цінностей і керуватися сумлінням у життєвих ситуаціях.

Дорогий студенте, сучасний світ потребує Твоїх знань, ідей, ініціатив, Твого вибору та уміння відстоювати власну позицію. Докладай максимум зусиль для інтелектуального зростання, став перед собою високу мету і досягай її, шануй своїх наставників, поважай свій фах і самовіддано працюй, прославляючи свою Альма-матер і Україну.

Бажаємо тобі миру і злагоди, міцного здоров’я, родинного тепла, творчих злетів, наукових відкриттів, успіхів у реалізації найсміливіших планів. Нехай новий навчальний рік буде для Тебе радісним, вдалим, насиченим креативними ідеями, нехай Університет подарує натхнення, задоволення від навчання, відкриє широкі обрії пізнання…

Бажаємо Тобі зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість і зрілість міркувань.

Віримо, що вже зовсім скоро Ти станеш справжньою гордістю нашої держави і творцем її успішного майбутнього!