Професія «Аналітик»

12:34, 16-10-2020

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій готує фахівців за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»!

Аналітик - це фахівець, що може виконувати завдання в будь-якій сфері: економіці, політиці, соціальній та культурній галузях. Аналітик бере участь в управлінській діяльності. Якщо бути більш коректним, то аналітик – це той, хто забезпечує прийняття управлінських рішень. Саме тому якість підготовки фахівця-аналітика вимагає потужної наукової та практичної бази, яку надає кафедра документознавства та інформаційної діяльності.

На сучасному ринку праці затребувані фахівці-аналітики, які оперативно розробляють рекомендації з прийняття правильного, тобто оптимального управлінського рішення. Шляхи дій, які вони пропонують, мають високу соціальну значимість та здійснюють безпосередній чи опосередкований вплив на функціонування установи. Підготовлений аналітик завжди надає поштовх до змін, які запроваджує керівництво. Професійний аналітик використовує у своїй роботі всі можливі джерела - нормативно-правові акти, електронні державні реєстри, матеріали друкованих та електронних ЗМІ, інформаційні банки й бази даних.

Здобути необхідні знання допоможуть викладачі кафедри завдяки базовим та спеціалізованим авторським курсам: теорія і практика комунікацій, основи реклами та PR, сучасні системи управління електронним документообігом, інформаційно-аналітична діяльність, копірайтинг та основи редагування, теорія і практика зв’язків з громадськістю, організація та управління діяльністю інформаційних установ, політична аналітика та прогнозування й багатьом іншим.

Усі розроблені навчальні курси надають сучасні знання та в поєднанні з практичною складовою, що становить не менше п’ятдесяти відсотків, допоможуть зорієнтуватися на ринку праці й легко посісти гідне високооплачуване робоче місце!