Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітає з новорічними святами

14:43, 31-12-2020

Новий рік - хороша пора!

Новий старт і нові звершення!

Всім студентам, колегам - радості, добра,

Сил, здоров'я, бадьорості, везіння!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, КОЛЕГИ!

Нехай прийдешній рік буде яскравим, як спалахи феєрверків, красивим, як прикрашена ялинка, веселим, як сам Новий рік! Хай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди зігріває любов!

Нехай в новому році
Щодня й на кожнім кроці
Дива чарівні стануться
І мрії всі збуваються.