Виробнича практика – основа успішної професійної діяльності інформаційного аналітика

11:33, 11-03-2021

Другий тиждень триває виробнича практика у студентів третього курсу Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Упродовж багатьох років наша кафедра  співпрацює з компаніями-партнерами, які є потенційними роботодавцями, адже відповідно до інноваційного змісту навчання Державного університету телекомунікацій практика студентів є важливим видом роботи, що готує конкурентоспроможних фахівців.

Метою практики є набуття професійних навиків у студентів, можливість прийняття самостійних рішень в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх фахівців до реальної практичної роботи, поглибити та закріпити теоретичні знання.

Наші студенти відстежують нову інформацію, аналізують отримані факти, установлюють закономірності та зв’язки між об’єктами та явищами на практиці.  Вони вдало поєднують отримані в університеті теоретичні знання з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, політології, дизайну, технологій мас медіа та застосовують іх  у організацях,  що підписали договори про співробітництво з Держаним університетом телекомунікацій.

Практика проводиться на базі організацій, установ і підприємств, що відповідають вимогам обраного фаху:

• Національне агентство України з питань державної служби;
  • Центральний державний архів вищих органів влади та управління  України;
  • Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства;
  • Громадська організація «Кримська правова група».

Фотографії