Новий рівень – нові можливості!

12:21, 23-04-2021

ШАНОВНІ БАКАЛАВРИ!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас на навчання до магістратури за інноваційною освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Здобувачі магістерської програми здобудуть освітню кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», професійну кваліфікацію 2433.2 «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти».

Нові пріоритети суспільного розвитку потребують висококваліфікованих фахівців, які володіють знаннями й навичками роботи з інформаційними документно-комунікаційними системами та сучасними програмними засобами.

Для проведення практичних досліджень, розрахунків укладено ряд договорів про співпрацю з фірмами-партнерами кафедри – Національним банком України, Міністерством регіонального розвитку, Київською міською державною адміністрацією, Національним агентством України з питань державної служби, Національною суспільною телерадіокомпанією України, Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та іншими структурами Києва.

Під час написання наукової магістерської роботи студент співпрацюватиме з провідними спеціалістами України в інформаційно-комунікаційній галузі. До послуг молодого науковця дві новітні навчально-наукові лабораторії, обладнані технікою й програмним забезпеченням останнього покоління.

За кожним магістрантом закріплено досвідченого керівника. Співпраця з науковим керівником – цікавий творчий процес, який передбачає проведення наукового дослідження, участь у студентських науково-практичних міжнародних та всеукраїнських конференціях, написання статей.

Диплом магістра за професійною кваліфікацією «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти» - це можливість обіймати керівні посади: начальника інформації та комунікації з громадськістю, директора Департаменту комунікацій, керівника відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю, керівника управління комунікаціями, викладача закладу вищої освіти інформаційно-комунікаційного профілю та інші.

Міністерством освіти і науки визначено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури в 2021 році.

Відповідний календарний план проведення вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти затвердив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Згідно з документом, Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проведено 30 червня 2021 року.

Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня.

Запрошення-перепустки, у яких зазначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.

Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.

Дати проведення додаткових сесій тестування будуть визначені окремо.

У 2021 році результати Єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть обов’язковими для вступу на всі магістерські спеціальності.

П’ять причин вагомих обрати магістратуру за освітньою програмою
«Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»

1. Продовжувати вдосконалюватися в обраній галузі

Випускники магістратури зможуть претендувати на різний рівень вакансій, і справа тут не лише в статусі диплома, а в більш досконалому розумінні професії, яке дає саме навчання у магістратурі.

Власник диплома магістра чіткіше розуміє перспективи певної вакансії та підприємства-роботодавця, отже, будує професійну кар’єру, орієнтуючись на довгострокову перспективу. Магістерський рівень дозволяє претендувати на керівні посади в галузі інформації та аналітики.

2. Цікаві та професійно-орієнтовані дисципліни

Отримані в магістратурі знання та вміння відкривають можливості для створення якісно нових проектів та поповнення практичних знань. У результаті впровадження інноваційного змісту навчання наш випускник, для виконання вимог компаній-роботодавців, оволодіває необхідними теоретичними знаннями і практичними вміннями та навиками їх здійснення.

Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.

3. Можливість навчатися за індивідуальним графіком

Сучасні студенти вміють поєднувати навчання, розваги і роботу, вміють розраховувати власний час та встигати все. Цьому суттєво допомагає навчання за індивідуальним графіком. Добре, що така можливість є в магістратурі.

4. Написання дипломної роботи

Магістерську дипломну  роботу написати складніше, ніж бакалаврську, – більший обсяг, інший рівень. Втім, продовжуючи навчання за фахом, є можливість розширити і поглибити власні бакалаврські напрацювання. Це не лише полегшить написання диплома, а й зробить автора справжнім фахівцем в обраній темі.

5. Можливість займатися науковою роботою

Магістратура - важливий та необхідний крок у науковій кар’єрі, відкриває перспективи для викладання у закладі вищої освіти.