Чому варто обирати навчання на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності?

13:22, 25-04-2021

Чому варто обирати навчання на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва?

Які переваги мають студенти столичного Державного університету телекомунікацій?

Які професії сьогодні та в майбутньому будуть актуальними на ринку праці?

Які предмети ЗНО необхідно складати, щоб вступити на освітні програми: «ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ», «ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ», «УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»?

Який прохідний бал на місця держзамовлення за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»?

Чому необхідно вивчати математику, хмарні технології, історію, конфліктологію?

Куди вступати творчим і креативним абітурієнтам у 2021 році?

Чи є гуртожиток і військова кафедра?

Чи цікаве студентське життя? Чи задоволені студенти?

На ці та багато інших запитань отримали ґрунтовні відповіді учні випускних 11-их класів Вишнівського ліцею «Ідеал» та Вишнівської загальноосвітньої школи № 2 (що на Київщині) упродовж зустрічі з професором кафедри документознавства та інформаційної діяльності Січкаренко Галиною Геннадіївною.

Ілюстрацією до бесіди стали відгуки першокурсників нашої кафедри: «В університеті ідеально все: від викладачів, які доступно доносять всю інформацію, до їдальні, у якій надзвичайно смачні обіди та булочки… Сам університет дуже сучасний, з новим обладнанням і гарним ремонтом… Студентська рада влаштовує вечори кіно, музики, виступи на сцені та інтелектуальні ігри в Студентському центрі, що є прекрасним доповненням до навчального процесу…».

Відбулася конструктивна розмова про подальше співробітництво кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій з Вишнівськими середніми загальноосвітніми навчальними закладами - директорками загальноосвітньої школи № 2 Пашинською Тетяною Анатоліївною, академічного ліцею «Основа» Руденко Наталією Миколаївною та заступницею директора ліцею «Ідеал» Хомицькою Аллою В’ячеславівною. Були підписані відповідні договори про співробітництво.