Магістратура за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» – запорука успіху!

10:09, 07-10-2021

Стандарт вищої освіти України другого (магістерського) рівня за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» визначає не лише освітньо-професійну підготовку магістра до професійної інноваційної діяльності, а й теоретичну підготовку, яка може гарантувати подальше навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти (доктора філософії) та можливості наукової діяльності у широкому міждисциплінарному контексті.

Переваги навчання на другому магістерському рівні за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» наступні:

• поглиблена підготовка інформаційного фахівця конкурентоспроможного на ринку інформаційних послуг та інформаційної аналітики у сфері управління;
  • системне формування цифрової культури і володіння сучасними цифровими технологіями, які постійно трансформуються;
  • участь у наукових проектах та вибір науково-теоретичної проблематики з перспективою написання дисертаційного дослідження і майбутньої науково-дослідної діяльності.

Навчання в магістратурі вимагає належного рівня знань і підготовки за бакалаврською програмою нашого університету чи інших закладів вищої освіти та передбачає:

• оволодіння освітньо-науковою програмою,
  • роботу з величезним обсягом інформації, у тому числі цифрової, евристичну роботу, пов’язану з пошуком і виявленням інформації, а також  аналіз, синтез і узагальнення наукової та управлінської інформації,
  • вміння генерувати нові знання,
  • володіння теорією і методологією науково-дослідної роботи, здатність планувати і реалізовувати наукові дослідження, презентуючи їх результати,
  • здатність критичного мислення, формування та розв’язування проблем на міждисциплінарному рівні в певних галузях діяльності,
  • оволодіння основами психології та педагогіки, інноваційної методики викладання фахових дисциплін у закладах вищої освіти.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності рада підтримати усіх, хто вже приєднався до навчання на другому (магістерському) рівні та запрошує усіх охочих розглянути перспективу навчання за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»!