«Візитка першокурсника — 2021»: знову і знову відкриваємо нові таланти!

10:09, 22-11-2021

Після довгої перерви, активне студентське життя повертається до звичайного ритму. Нещодавно в нашому Університеті відбулась, мабуть, найяскравіша подія навчального року – «Візитка першокурсника — 2021».

Як завжди, ми мали нагоду спостерігати виступи найталановитіших студентів першого курсу, інституту Менеджменту та підприємництва, зокрема кафедри Документознавства та інформаційної діяльності, які разом зі своїми кураторами готувались, трішечки хвилювались та мали можливість проявити себе і запам’ятатись усім креативністю і винахідливістю!

​​​Усі команди гідно представили свій факультет/інститут та вкотре довели, що у Державному університеті телекомунікацій не тільки розумні студенти, а ще й дуже артистичні, мають гарні вокальні дані та краще за всіх танцюють.

Представлені номінації та їх переможці:

• Найкращий музичний номер: команда Навчально-наукового інституту Менеджменту і підприємництва!
  • Найкращий танцювальний номер: команда Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій!
  • Найкращі жарти та відкриття: команда Навчально-наукового інституту Захисту інформації!
  • Студент першого курсу інституту Інформаційних технологій, Роман Осадчук, отримав перемогу в номінації за артистизм!

Також, дякуючи нашим спонсорам, всі учасники отримали сертифікати та солодощі.

Хоча інститут Менеджменту та підприємництва не зайняв першого місця, ми не засмучуємось та щиро вітаємо команду інституту Інформаційних технологій з перемогою в конкурсі « Візитка першокурсника-2021»!

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності бажає усім командам бути оптимістами, розвивати свої творчі здібності, вірити у свої сили, досягати успіхів у навчанні та перемагати у майбутніх конкурсах, що обов’язково будуть проводитися у дружньому колі однодумців Державного університету телекомунікацій!

До власних перемог разом з ДУТ!