ВОЛЯ та кафедра мобільних і відеоінформаційних технологій представили спільний проект

13:12, 28-11-2016

Життя сучасної людини так тісно пов'язана з бездротовими комунікаціями та інформаційними технологіями, що майбутнє здається неможливим без їх існування. Проте, футурологи відзначають, що деякі професії в ІКТ-сфері втратять свою актуальність, але разом з цим з'являться і нові професії. Експерти виділили напрямки в ІКТ-сфері, в яких з'являться нові фахівці. Серед них:

• доповнена і віртуальна реальність;
  • хмарні технології;
  • IT в освіті;
  • «розумні» міста;
  • «інтернет речей».

І як ми бачимо, в майбутньому бездротові комунікації та відеоінформаційні технології стануть тісно переплітатися з багатьма іншими видами діяльності. І ми станемо свідками сполучення реального і віртуального світів, появи додаткової реальності і розумних інтерактивних середовищ.

З огляду на дані тренди розвитку відео і цифрових телевізійних технологій, 25 листопада 2016 року компанія ВОЛЯ спільно з кафедрою мобільних і відеоінформаційних технологій університету провела зустріч зі студентами 3-го і 4-го курсів, де була презентована програма стажування для студентів старших курсів з подальшим працевлаштуванням в компанії.

Наша компанія, будучи найбільшим оператором на українському ринку, зацікавлена ​​в підготовці кваліфікованих кадрів, які працюватимуть в Україні. Більш того, ми надаємо студентам можливість працювати з технологіями, які вперше впровадили в нашій країні. Ми створюємо умови, щоб йти далі разом, - підкреслила у своєму виступі Марина Евзюра, менеджер HR-відділу компанії ВОЛЯ.

Під час стажування студенти зможуть на практиці вивчати технології надання цифрового ТБ на базі стандартів DVB-C (цифрове ТБ) і ОТТ (інтерактивне ТБ), а також високошвидкісного доступу в Інтернет з використанням прогресивної технології DOCSIS.

Завідувач кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій
д.т.н., професор Сайко В.Г.

Тел. (044) 249-25-04

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.