Співпраця кафедри МВТ із зарубіжними компаніями

14:20, 19-04-2017

Враховуючи перспективу впровадження мереж мобільного зв’язку та цифрового телерадіомовлення в світі та Україні, кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій  активно співпрацює із зарубіжними та вітчизняними компаніями, зокрема з компанією Alcatel-Lucent.

Разом з його фахівцями була розгорнута в лабораторії кафедри базова платформа мобільного WiMAX стандарту ІЕЕЕ 802.16е.

З метою подальшого покращення навчального процесу та підвищення якості теоретичної та практичної складової підготовки фахівців за спеціалізацією «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» по домовленості з представниками компанії  для більш глибокого вивчення принципів технічної експлуатації сучасних комплексів бездротового зв’язку було отримано в квітні 2017 року наступне допоміжне обладнання для даної мобільної платформи  стандарту ІЕЕЕ 802.16е:

• Аналізатор каналів передачі даних і потоків Е1 Acterna EST-125 для повнофункціонального тестування потоків Е1 і каналів передачі даних, що проводиться як при інсталяції цифрових мереж, так і в процесі їх експлуатації.
  • Абонентське обладнання Greenpacket DS-300. ІЕЕЕ 802.16e WiMAX Modem.
  • Абонентське обладнання  Alcatel Lucent i-240g-a. Оптический модем.

Поєднання даного лабораторного обладнання з діючим на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій апаратно-технічним комплексом  мобільного  зв’язку дозволить істотно підвищити ефективність і практичну спрямованість підготовки фахівців за спеціалізацією «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення».

Завідувач кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій
д.т.н., професор Сайко В.Г.
тел. (044) 249-25-04