Новий рівень можливостей освітнього процесу

11:45, 11-12-2014

Сьогодні сучасні  мережі цифрового телерадіомовлення в Україні характеризуються стрімким розвитком і впровадженням інноваційних телекомунікаційних технологій і рішень. Тому інженерно-технічний персонал, який займається технічною експлуатацією таких мереж, повинен бути підготовлений  до впровадження новітніх технологій цифрового телебачення, розширенню мереж та ринку телевізійних послуг.  Тому, одна із головних задач кафедри являється проведення практичних і лабораторних занять на базі новітніх радіотехнологій та рішень телекомунікаційного ринку України, які дозволять підняти  на новий рівень можливості освітнього процесу та істотно підвищити ефективність і практичну спрямованість підготовки фахівців напряму підготовки «Радіотехніка».

З метою вирішення такої задачі колектив кафедри радіотехнологій плідно  співпрацює з технічними підрозділами телеканалу Інтер над практичною реалізацією  спільного проекту підготовки фахівців на технічних об’єктах телеканалу Інтер. Тому 10 грудня 2014 року студенти університету з напрямку підготовки «Радіотехніка» групи РТД-31 були ознайомлені з програмою підготовки і з сучасним високотехнологічним телевізійним обладнанням та телекомунікаційними рішеннями телеканалу Інтер, яке вони повинні вивчити в наступному семестрі і технічно грамотно його експлуатувати. А це є питання пов’язані з принципами побудови і функціонування сучасних цифрових комплексів телевізійного мовлення з використанням локальних обчислювальних мереж, технологіями виробничих процесів з деталізацією до окремих операцій і шагів.

Сайко В.Г. 249-25-04

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення