Колектив кафедри МВТ вітає з професійним святом працівників сфери освіти!

13:32, 06-10-2017

Щороку п'ятого жовтня вчителі, викладачі та працівники сфери освіти відзначають своє професійне свято.

Знання - це невід'ємний і, безумовно, важливий ресурс, який кожен з нас, працівників кафедри МВТ і Державного університету телекомунікацій в цілому, старанно і відповідально вкладає в допитливі уми студентів.

Ту роботу, яка робиться для організації і планування навчального процесу, неможливо оцінити в жодних одиницях, але як результат ми бачимо висококваліфікованих фахівців в галузі телекомунікацій. І це вища нагорода для кожного з нас.

Ми, колектив кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій, щиро вітаємо кожного, хто причетний до організації, контролю і, головне - реалізації навчального процесу. Ми бажаємо вам міцного здоров'я, розумних і відповідальних студентів, а також нових наукових успіхів!

Ваша праця незміренна, а досвід - безцінний.

Ми вдячні Вам за продуктивну співпрацю, і сподіваємося на реалізацію нових спільних наукових і особистісних досягнень!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.