Чим цікавиться сучасна молодь?

14:38, 19-10-2017

7 - 8 жовтня в Києві відбулася найбільша виставка електроніки, електротехніки, іграшок та електротранспорту - CEE - 2017, що проходить а Україні щорічно з 2006 року. Цього року вона зібрала понад 150 лідерів світової індустрії з різних галузей. Більшу частину відвідувачів склали представники молодого покоління, що ж саме їх зацікавило?

На стендах провідних компаній світу відвідувачі змогли побачити традиційні, а так само інноваційні продукти і рішення: 3D-принтери і 3D-ручки, гіроскутери, роботи, дрони, меккани, сучасні іграшки та інші трендові гаджети сегментів розваг з ігровою зоною Wargaming, невеликим треком для їзди на електротранспорті Ninebot Segway і різними конструкторами.

Всю технологічну силу рішень системної інтеграції продемонструвати нелегко, але на CEE -2017 це вдалося зробити. Інакше відвідувачі не розглядали з таким інтересом цю зону.

На стендах території корпоративних IT-рішень було охоплено продукцію і рішення більше трьох десятків виробників - світових лідерів ринку системної інтеграції.

Великі виробники демонстрували свої продукти в форматі просторих демо-зон, що дозволяють гостям виставки вільно розглянути і спробувати все своїми руками.

В даному випадку виставка - хороший спосіб знайти всю свою цікаву техніку в одному місці і багато спробувати самому. Крім того, відвідувачі мали можливість поспілкуватися не лише з промоутерами, а й з представниками компаній, що дало можливість отримати вичерпні відповіді, на всі запитання.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.