Вітаємо наших випускників!

13:39, 29-01-2018

26 січня в актовому залі Державного університету телекомунікацій було проведено урочисте вручення дипломів випускникам університету. У цей день галузь телекомунікацій поповнилася новими молодими фахівцями, які готові не тільки працювати з готовими рішеннями, але і створювати свої проекти, націлені на покращення інформаційних технологій. Кожен магістр отримав свій диплом від завідувача кафедрою, на якій він навчався, а студентам-відмінникам ректор вручав дипломи особисто.

Так, і кафедра МВТ внесла свій вклад у формування молодих фахівців в світі мобільних технологій. Тепер, після закінчення навчання для Вас відкриті двері всіх ІТ-компаній нашої країни, а для тих, хто захоче присвятити своє життя науці - і двері аспірантури університету телекомунікацій!

Педагогічний склад кафедри МВТ вітає випускників з успішним закінченням навчання і бажає подальших професійних і особистісних успіхів!

Аспірант кафедри МВТ

Кравченко В. І.