Нові партнери - нові можливості в майбутньому!

13:20, 14-09-2018

Ключовим компонентом успішного працевлаштування є практика. Саме на цю ключову складову навчання робить акцент кожен викладач кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Кафедра постійно проводить моніторинг сучасних IT-компаній України і запрошує їх до співпраці з одним з передових університетів в сфері телекомунікацій. Однією з таких компаній стала компанія Giraffe (ТОВ «Інтелектуальні телекомунікації»), яка надає телекомунікаційні послуги (Wi-MAX, 4G) для приватних і бізнес клієнтів на території України вже не перший десяток років.

Так, між керівництвом компанії і кафедрою МВТ пройшла зустріч, в результаті якої було сформовано основні напрями співпраці і можливості подальшого працевлаштування наших випускників.

На даний момент співпраця перейшла на новий етап - сертифікація персоналу кафедри з подальшою можливістю видачі сертифікатів для студентів.

Сподіваємося на плідну співпрацю, а студентів запрошуємо заглибитися в безмежний світ інноваційних телекомунікаційних технологій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.