Наздогнати і перегнати лідера – цілком реально!

12:32, 09-01-2020

Можливо ті, хто вважають, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка з 185 літньою історією є найкращим в Україні, мають рацію. Дійсно, рівень освіти в ньому є набагато вищий ніж на деяких кафедрах Державного університету телекомунікацій. Але це не стосується кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій, яка з осучасненим зарядженим на прогрес керівництвом впевнено дивиться у майбутнє.  Як це довести? Дуже просто!!! Треба оцінити рівень викладання та наукових досліджень. І зробити цю порівняльну оцінку легше за все на науковій конференції високого рівня, яку проводить англійською мовою ніхто інший як …. Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Саме така конференція, 2019 IEEE International Conference on Advanced Trends in Information Theory, проходила з 18 по 20 грудня 2019 року в цьому знаному Виші. На ній кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій нашого університету представляв доцент кафедри Плющ Олександр Григорович зі своїми науковими доробками. Дослідження нашого викладача отримали схвальну оцінку як від представників IEEE в Україні так і від колег з інших Вишів України – учасників конференції, як за глибину досліджень так і за рівень їх викладання англійською мовою.

В будь якому випадку по результатам роботи конференції одне можливо сказати напевно -  на сьогодні рівень досліджень і викладання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій нічим не поступається цим параметрам Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ну а завтра – виходячи з траєкторії розвитку, яка задана, випередити того, кого ще вчора вважали лідером - задача цілком по силах колективу кафедри.

Майбутні абітурієнти 2020 року, що бажають вивчати телекомунікації, є дуже розумні у своєму виборі Вишу молоді люди. І тому не важко передбачити, що їх вибір буде єдино вірним  – кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій. Хочете заперечити?! Ви б не насмілилися, якби б почули доповіді представників кафедри на 2019 IEEE International Conference on Advanced Trends in Information Theory.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.