Бути серед лідерів: участь кафедри МВТ в 15th International Conference on Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET-2020)

14:21, 04-03-2020

25-29 лютого 2020 року в селищі Славське, Львівської області, відбулася 15-міжнародна конференція з сучасних напрямків радіотехніки, телекомунікацій та комп'ютерної техніки (TCSET - 2020), організаторами якої були Львівський національний політехнічний університет і Військовий технологічний університет (Польща).

В рамках міжнародного співробітництва та міждисциплінарних досліджень на конференції нашу кафедру представляв доцент кафедри, кандидат технічних наук, Плющ Олександр Григорович.

Відзначимо, що згідно з регламентом конференції, доповідь на тему: "Studying behavior of the Gradient Signal Processing Algorithm for Adaptive Antenna Arrays in Telecommunication", і її обговорення проводилося повністю англійською мовою, і Олександр Григорович, вразив українських і зарубіжних колег як рівнем наукових знань своєї тематики, так і досконалим англійським, і отримав дуже високу оцінку.

Представники Львівського національного політехнічного університету запросили Олександра Григоровича відвідати їх ВНЗ і поділитися з колегами своїми знаннями, а також бути офіційним опонентом на майбутньому захисті кандидата технічних наук.

Колектив кафедри МВТ вітає Олександра Григоровича з черговим успіхом, і бажає завжди залишатися серед лідерів. Нагадуємо, що минулий рік закінчився тим, що доповідь Олександра Григоровича на 2019 IEEE International Conference on Advanced Trends in Information Theory також була визнана однією з кращих на конференції.